Dr Oz Iesaka Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums


Svetol Green Coffee Bean Extract

Dr Oz Iesaka Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara ZudumsEsat lūdza vairākas reizes par dr oz zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, bet ir svarīgi zināt, ka Dr Oz nav atbalstījusi kādu vienu preču marku. Ierosinājums, ka viņš ir var uzskatīt par daudz portālu tiešsaistē šajās dienās tā man palīdzēs izskaidrot.

Pirmām kārtām pēc skatoties viņa rāda TV un lasīt viņa blogu un citu mājas lapā raksti ir skaidrs, ka tas, ko viņš stāsta jums meklēt iepērkoties šādas piedevas,

  • Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ar Svetol
  • Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ar GCA

Pamatojumu, tas ir, ka ir tik daudz produktu, kas tur, visi apgalvo, ka ir "labākais" vai "tīra", bet patiesībā tie ir tikai plain nevēlams, un šeit ir kāpēc.

Izstrādājumi un to izplatīšanas ķēdes vienmēr pāriet uz reklamētu produktus, kas ir mazāk kvalitatīvas un lētas cenas tikai veikt ātri buks. Fakts ir skatīties uz izsoles tīmekļa vietnes vai mājas lapas, jūs būsiet pārliecināti, lai atrastu šo produktu veidu atlaides.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Dr Oz iesaka zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, svara zudums

Šiem produktiem un/vai to sastāvdaļu bieži nopirka no trešās pasaules valstīm un ieved Kanādas vai ASV, kur tie tiek ražoti vērā piedevas, kas ir apzīmētas ar šādu "darbības vārdi" kā MAX, tīra, papildu stiprumu, Slim, nojume, Elite, utt.

Ticiet man, kad es saku, tas nepadara tos labāk, tas vienkārši nozīmē, ka tie mēģina noķert acis tā, ka jūs pirksiet potenciālo mazāk kvalitātes produkti.

Tas ir pamata lietas, meklēt pirmām kārtām sastāvdaļa, ko sauc par "Chlorogenic skābes", jo šī ir galvenā sastāvdaļa, kas ir pierādīts, lai palīdzētu jums zaudēt svaru. Tas būs produkta marķējumā, ja produkts ir likumīgi.

Produkti ir nepieciešami, lai valsts patiesa un precīza katras pudeles saturu tā etiķetē ir parādīt to.

Vēl viena lieta ir meklēt vārdiem, Svetol vai GCA (zaļās kafijas antioksidants). Abi šie vārdi nozīmē, ka produkts satur vismaz 45.9 % Chlorogenic skābi un ir klīniski pierādīta tā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Dr Oz Iesaka Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums

Pirkt Svetol zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Dr.Oz vadītā skatītājiem par viņa TV šovs izmantot precīzas vadlīnijas pērkot zaļo kafijas ekstrakts tiešsaistē vai veikalos. Tātad jūs redzat, nav ne vienu Dr oz zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, bet patiesībā viņš vienkārši bija izglītot sabiedrību par to, ko meklēt iepērkoties.

Viens pēdējā lieta ar šajā sakarā uzsvērt, arī ir fakts, ka Dr Oz bija profesionālu Viesu viņa rāda nosauca Dr Linsey Duncan, kuram ir eksperts superfoods, augu izcelsmes zāles, dabas aizsardzības un dabas veselību.

Skeptiķis, lai svara zudums bagātinātājos Dr Duncan apstiprināja šo jauno svara zudums papildina bet arī, piemēram, D. Oz viņu brīdināja skatītājiem apzināties "JUNK" produkti, kas tur arī.

Dr Duncan bija ievietojis pētījumu savā tīmekļa vietnē, kur viņš ņēma daži no vadošajiem zīmoliem, kafijas pupiņu ekstraktu, kas tiek pārdotas veikalā šobrīd neatkarīgā laboratorijā testēšanai uz sastāvdaļas, ko tie satur. Tas ir lubu romāns!

Pētījumā atklājās, ka dažus produktus, kas apzīmēti ar 50 % Chlorogenic acid Chlorogenic skābes bija dažos gadījumos mazāk nekā 10 % un bija gadījumi nav vispār šajā papildinājumā kafijas pupiņu Chlorogenic skābes.

Tas ir ļoti drausmīgs, patērētājiem, kas domā, ka viņi pērk tīrs produkts, kad faktiski tie ir maldināts pērkot produkts ar pildvielas, kas nedara neko vispār.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Svetol Green Coffee Bean Extract

Dr Oz Iesaka Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu, Svara Zudums