Dr. Oz Doporučuje Extrakt Zelené Kávy Bean Na Hubnutí


Svetol zelené kávové boby extrakt

Dr. Oz Doporučuje Extrakt Zelené Kávy Bean Na HubnutíByl jsem požádán mnohokrát o dr oz zelené kávové boby extrakt, ale je důležité vědět, že Dr. Oz není podpořila jakýkoli typ jednu značku. Návrh, že je lze vidět na mnoha webových stránkách on-line v těchto dnech tak vám pomůže to uklidit.

V prvé řadě po sledovat jeho televizní pořad a čtení jeho blogu a různé webové stránky článků je jasné, že to, co vám dávat při nakupování říká, jsou následující typy doplňků,

  • Extrakt zelené kávy Bean s Svetol
  • Extrakt zelené kávy Bean s GCA

Důvody pro to je, že existuje mnoho výrobků, které tam všichni tvrdí, že "nejlepší" nebo "čistý", když ve skutečnosti jsou to jen obyčejný nepotřebný a tady je důvod, proč.

Výrobci a jejich distribučních řetězců vždy přejít na propagaci produktů, které jsou méně kvalitní a levné ceny, jen rychlý prachy. Faktem je, pokud jste se na webových stránkách aukce nebo slevové weby, budete určitě najdete tyto typy výrobků.

Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Dr. Oz doporučuje extrakt zelené kávy Bean na hubnutí

Tyto produkty nebo jejich složky jsou často od zemí třetího světa a dovážených do Kanady nebo USA, kde se vyrábějí do doplňků, které jsou označeny "Akce slova" jako MAX, čistá, Extra sílu, tenký, hubený, Elite, atd.

Věřte mi, když říkám, že to neznamená, že je lepší, to prostě znamená, že se snaží zachytit oči tak, že bude kupovat potenciální produkty nižší kvality.

Faktem je, že hlavní věci hledat jsou především složka nazývá "Chlorogenová kyselina", protože to je hlavní složkou, která se ukázala vám pomůže zhubnout. To bude na štítku produktu, pokud je produkt legální.

Produkty jsou povinni uvést pravdivé a přesné obsah každé láhve tak label musí Ukázat.

Další věc, hledat slova, Svetol nebo GCA (Green Coffee Antioxidant). Obě tato slova znamenají, že přípravek obsahuje nejméně 45,9 % kyselinu chlorogenová a bylo klinicky prokázáno, tak.

Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Dr. Oz Doporučuje Extrakt Zelené Kávy Bean Na Hubnutí

Koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Dr.Oz vedená diváků na jeho TV show použít tyto přesné pokyny při nákupu zelené kávy extrahovat online nebo v obchodech. Tak vidíte, že neexistuje žádný jediný Dr. oz zelené kávy bean výpis když ve skutečnosti on byl jednoduše vzdělávat veřejnost o tom, na co se zaměřit při nákupu.

Jedna poslední věc poukázat na tomto ohledu je také skutečnost, že Dr. Oz měl profesionální host na jeho show s názvem Dr. Linsey Duncan, komu je expert na superfoods, bylinné medicíny, přírodních léčiv a fyzické zdraví.

Skeptik k Hubnutí doplňky Dr. Duncan schválila tyto nové doplňky hubnutí, ale také jako D. Oz její varovala diváky znát "SMETÍ" výrobků, tam také.

Dr. Duncan vykázala studie, kterou dirigoval na svých internetových stránkách, kde vzal některé z předních značek kávy bean extrakty se prodávají v obchodě právě teď na nezávislé laboratoře pro testování na ingredience, kterou obsahují. To byla ostuda!

Studie odhalila, že některé produkty označené s 50 % kyselinu chlorogenová v některých případech méně než 10 % kyselinu chlorogenová a tam byly případy žádnou kyselinu chlorogenová vůbec přítomen v dodatku coffee bean.

To je děsivý pro spotřebitele, kteří si myslí, že si kupují čistý produkt, když ve skutečnosti byli oklamáni ke koupi výrobku s výplní, které bude nedělat vůbec nic.

Chcete-li koupit Svetol zelené kávové boby extrakt

Dr. Oz Doporučuje Extrakt Zelené Kávy Bean Na Hubnutí