פטל קטון מוסף ביקורות


פטל קטון מוסף ביקורותבואו לדבר על הכל. גיליתי על פטל קטון תוספת תוך שימוש זה לירידה במשקל שלי.

שלי מחקר וניסיון הראה כי רבים של תוספי תזונה אלה יש יותר מסתם קטונים בהם שזה בסדר גמור אבל מה עושים כל המרכיבים.

 • הכוח המרבי החדש של 600 מ"ג לכל כמוסה
 • בבריטניה עשוי ממרכיבים באיכות הגבוהה ביותר
 • 100% אמיתי, מוצר טבעי
 • אקספרס משלוחים זמינים
 • ב מניות & ספינות היום
 • יום 7 דיאטה תוכנית להורדה כלול
 • 30 יום החזר כספי מובטח
לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון תוספת

מרכיבים תוספת הראשי פטל קטון

פטל קטון תוספת מרכיב תווית

 • קטונים פטל 100 מ ג
 • מנגו אפריקאי 36:1 לחלץ (המקבילה של פירות מנגו 1000 מ ג) 27.80 מ ג
 • Acai ברי לחלץ 4:1 25.00 (המקבילה של 100 מ ג Acai פירות) 25 מ ג
 • תמצית תה ירוק (40% בשם Catechins / 60% פוליפנולים/קפאין 8%)
 • מתן 10 מ"ג בשם Catechins 2 מ ג קפאין 25 מ ג
 • אבקת חומץ סיידר תפוחים, 25 מ ג
 • אצה, 25 מ ג
 • קפאין BP, 25 מ ג
 • אשכולית פקטין, 25 מ ג
 • רזברטרול 98%, 10 מ ג
לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון תוספת

פטל קטון מוסף ביקורות

פטל קטון תוספת עבור הרזיה

כרום

מינרל זה ניתן למצוא בכמויות קטנות מאוד בגוף האדם שבו המטרה שלו היא להעביר את הסוכר מזרם הדם לתוך התאים גופות איפה זה ישמש כאנרגיה.

חוסר כרומיום בגוף יכול לגרום להתפתחות של מחלות לב וסוכרת חמור כי זה מווסת את האינסולין אשר מסייע להגביר את חילוף החומרים. כרום מטרות שומן במקום השריר.

תוכלו למצוא מינרל זה באופן טבעי דגנים מלאים כגון חיטה, שיבולת שועל, שעורה – Hulled ו- Dehulled (לא פרל), תירס, בראון אורז, Farro, כוסמין, Emmer, איינהורן, וקמוט, שיפון, כוסמת, קינואה, ירבוז, גרגרים נבטו, כוסמת.

צריכת מוצרים כגון דגני סובין בסיבים, ברוקולי, קפה, אגוזים, שעועית ירוקה, שמרים ועוד כמה סוגים של בירה או של יין יעזור גם כן.

פטל קטון

הוכח כדי לכווץ תאי שומן ולמנוע נוסף אחסון השומן. קטון הוא החומר בפטל זה נותן להם את הריח שלהם. זה נפוץ במוצרי בריאות טבעיים בקנדה כמגביר טעם.

מצאתי כי מקומות רבים מפרסמים שלהם קטון תוספי תזונה כמו תרכובת טבעית, אבל עובדה היא הרבה מהמוצרים פטל קטון בשוק עשויים לאכסון במעבדות.

זה בגלל פטל קטון מתרחשת באופן טבעי בכמויות מאוד קטנות בלבד, אז חברות. לייצר מעבדות במחיר נמוך הרבה יותר. רק לקחת מוצר טהור וטבעי לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

תמצית תה ירוק

שתיית תה ירוק לבד יכול לסייע בהפחתת משקל, במחקר קליני דיווח יומן אמריקאי של תזונה קלינית, נמצא כי תמצית תה ירוק הביאה לעלייה משמעותית בהוצאות האנרגיה (מידה של חילוף החומרים), בנוסף גם הייתה השפעה משמעותית על חמצון השמן. אנרגיה מוגברת לשרוף שומן באופן טבעי.

A 4% הכוללת להגדיל ב- 24 שעות ביממה אנרגיה ההוצאה היה לייחס את תמצית תה ירוק, אולם ההוצאה נוספים התרחש בשעות היום.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון תוספת

תופעות לוואי תוספת פטל קטון

הדבר הראשון שהבחנתי בזמן נטילת תוסף קטון שלי היה כי אני כבר היה ער, היו לי בעיות שינה. המינון להמליץ על הבקבוק אומר לקחת 1-2 כמוסות 1 - 2 פעמים ביום. אני לא ממליץ על זה-כל, של אותה למה...

קודם כל המינון היומי המומלץ על ידי ד ר. עוז היא 200 מ ג ביום והשלמה עם פטל קטון שלך מקבל 150 מ"ג לכל כמוסה. שבתווית יופיע הטקסט 300 מ ג אבל זה למנה, גודל מנה הוא 2 כמוסות.

הסיבה הנוספת היא 2 כמוסות שביום ישאיר אותך ער, ערני במשך שעות. כפי שציינתי מנסה לישון לילה היה בעיה אז הנה מה שאתה צריך לעשות.

ייתכן מאוד פטל קטון תופעות בבקשה לעמוד! התופעות לוואי היחידות שראיתי נדודי שינה, בהמשך אני אסביר איך לרפא את זה.

עובדה היא כל מוצר קטון בשוק יגידו "תופעות לוואי", אבל האמת של החומר היא שישנם כאלה. לא מומלץ לנשים הרות או מיניקות, עליך להתייעץ עם הרופא שלך אם אתה על תרופות מסוימות.

תוספת קטון משתמש קטונים טהור ואת כל החומרים הטבעיים, אך אתה עדיין צריך להיות זהיר.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון תוספת

פטל קטון מוסף ביקורות

מסקנה

לקחת כמוסה אחת בבוקר, לקחת כמוסה אחת בצהריים. זה קבוע לנדודי אשר מעולם לא חוויתי לפני לקיחת קטונים שלי.

בזמן השינה לחמניות, (בשבילי 11 בלילה) חוו את היתרונות אחר הצהריים, נתת אותו 11 שעות כדי לנקות את המערכת שלך כך. אתה יכול לישון. זה עבד בשבילי!

התוצאות הצפויות

מצאתי כי המשפט שמיכה כל יצרן משתמשת היא, "ישתנו תוצאות". כמובן שהם עושים! מה תוספת של פטל קטון תעשה לי, למה שאני אקנה תוספת זו? . זה כל מה שאני רוצה לדעת.

התוצאות שלי הם כדלקמן,

משקלי ההתחלתי היה 211 ק ג, לאחר שלושה שבועות ואני ליברות 199. . התגעגעתי לוקחת את תוספי מוזר אני בטוח תוכלו גם אבל רק המשכתי כרגיל, שלא לקחתי תוספי נוספות כדי להקל על אלה שאני התגעגעתי- הדרך הקלה ביותר לזכור הוא לקנות את אספקת ששה חודשים ולאחר מכן אתה יכול לשמור בקבוק ליד המיטה, בארנק, במגירה בשולחן העבודה של המשרד ועוד.

אני לא החלו תוכניות פעילות גופנית, עדיין לאכול בתזונה הרגילה שלי (צלעות חזיר, כל המאכלים ברביקיו, צ'יפס, מחית תפוחי אדמה, רוטב בשר, ירקות ועוד). אני זורק בסלט מוזר רק כי אני אוהב אותם אבל בעבר בקושי אכלו אותם. חניתי את המכונית שלי רחוק יותר מהיעד שלי להוציא להתאמן קצת.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון תוספת

פטל קטון מוסף ביקורות


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post