ד ר. עוז ממליצה פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקל


תמצית קופי Svetol ירוק

ד ר. עוז ממליצה פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקלנשאלתי פעמים רבות על התמצית קופי ד ר עוז ירוק אבל זה חשוב לדעת כי ד ר. עוז יש לא אושרה בכל סוג של מותג אחד. ההצעה הוא ניתן לראות באתרי אינטרנט רבים באינטרנט בימים אלה כך אני אעזור לך. לנקות את זה.

קודם כל לאחר צופה תוכנית הטלוויזיה שלו וקורא את הבלוג ומאמרים שונים באתר האינטרנט שלו זה ברור כי מה שהוא מספר לך לחפש כאשר קניות הם הסוגים הבאים של תוספי מזון,

  • פול קפה ירוק תמצית עם Svetol
  • פול קפה ירוק תמצית עם GCA

ההיגיון לכך הוא כי ישנם מוצרים רבים שם בחוץ כל המתיימר להיות "הכי טובים" או "טהור" כאשר למעשה הם פשוט זבל, וזה למה.

באתר לפי יצרנים, רשתות ההפצה שלהם תמיד לקפוץ כדי לקדם את המוצרים שלהם פחות איכותי, במחירים זולים רק כדי להרוויח כסף מהיר. עובדה היא אם תראו באתרי מכירות פומביות או הנחה אתרים תוכל להיות בטוח למצוא סוגים אלה של מוצרים.

לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ

ד ר. עוז ממליצה פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקל

מוצרים אלה ו/או החומרים שלהם לעתים קרובות נקנים ממדינות העולם השלישי ולהישען מיובאים לתוך בקנדה או ארה ב בה הם מיוצרים לתוך תוספי המסומנות במילים הבאות"פעולה" כמו מקס, טהור, תוספת כוח, סלים, עלית, וכו '.

תאמין לי כשאני אומר שאין זה הופך אותם טוב יותר. זה פשוט אומר שהם מנסים לתפוס את העיניים שלך כך שתוכל לקנות מוצרים פוטנציאליים באיכות פחות.

העובדה היא הדברים העיקריים לחפש הן, בראש ובראשונה מרכיב שנקרא "Chlorogenic אסיד" כי זה המרכיב העיקרי כי הוכח כדי לעזור לכם לרזות. זה יהיה על תווית המוצר, אם המוצר הוא לגיטימי.

מוצרים נדרשים להצהיר את התוכן נכון ומדויק של כל בקבוק. אז התווית יש להראות את זה.

דבר נוסף כדי לחפש הן המילים, Svetol או GCA (נוגד חמצון של קפה ירוק). שתי המילים האלה אומר כי המוצר מכיל לפחות 45.9% חומצה Chlorogenic קלינית הוכחו כל כך.

לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ

ד ר. עוז ממליצה פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקל

לקנות תמצית קופי Svetol ירוק

Dr.Oz מודרכים הצופים שלו בשימוש טלוויזיה הצג קווים מנחים אלה המדויק בעת רכישת הקפה ירוק לחלץ באינטרנט או בחנויות. כדי לראות יש תמצית קופי אין יחיד ד ר עוז ירוק כאשר למעשה הוא פשוט היה לחנך את הציבור כמו מה לחפש בעת קניית.

ודבר אחרון להצביע בעניין הזה גם היא העובדה כי ד ר. עוז היה אורח מקצועי בתוכנית שלו בשם ד ר לינדזי דאנקן שאותו מומחה על superfoods, צמחים רפואה, תרופות טבעיות לבריאות טבעית.

סקפטי כדי הרזיה תוספי תזונה ד ר דאנקן שאושרה אלה חדשות הרזיה תוספי מזון אלא גם, כמו עוז ד שלה הצופים cautioned להיות מודעים "זבל" המוצרים שם גם.

ד ר דאנקן היה פורסם מחקר שהוא שנערך באתר האינטרנט שלו, שבו הוא לקח חלק המותגים המובילים של תמציות פול קפה הנמכרת בחנות עכשיו מעבדה עצמאית לבדיקת על החומרים שהם הכילו. זה היה מפתיע!

המחקר גילה כי חלק מהמוצרים המסומנת 50% חומצה Chlorogenic היה בחלק מהמקרים פחות מ- 10% חומצה Chlorogenic, היו מקרים של חומצה Chlorogenic אין בכלל נוכח תוספת קופי.

. זה מאוד מפחיד עבור צרכנים שחושבים שהם קונים מוצר טהור כאשר למעשה הם שולל לתוך קונה מוצר עם חומרי מילוי אשר יעשה שום דבר בכלל

לחץ כאן כדי לקנות Svetol ירוק קופי לחלץ

ד ר. עוז ממליצה פול קפה ירוק תמצית לירידה במשקל


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post